DJK Office_ Prague

Česká Republika – Kancelář v Praze

DJK Europe GmbH je dceřinou společností japonské obchodní společnosti Daiichi Jitsugyo Co. Ltd., a má své evropské sídlo v Německu, v blízkosti Frankfurtu nad Mohanem.
Jsme rostoucí prodejní a servisní organizací a naším zaměřením je dodávat průmyslová zařízení a vynikající služby.

Odlišujeme se flexibilitou, hlubokými odbornými znalostmi a zkušenostmi našich zaměstnanců. K našim klientům se stavíme jako k partnerům, se kterými hledáme nejoptimálnější řešení s použitím našeho know-how.
Vyznáváme přístup, kdy je zákazník vždy na prvním místě.

Adresa kanceláře:

DJK Europe GmbH, organizační složka
Coral Office Park Nové Butovice
Bucharova 1281/2
158 00 Praha 5

Kontaktní údaje:

Tel: 00420 233 320 090
Fax: 00420 233 320 095
Email: prague@djkeurope.com

Klimatická komora

Zařízení pro zrychlené zkoušky materiálů a výrobků. Zejména se jedná o test teplotní, vlhkostní, šokový a jejich kombinaci. Dodáváme výrobky firmy ESPEC, která je světovou jedničkou ve výrobě testovacích komor s nejširším sortimentem.

Šoková komora

Zařízení pro testování výrobků a materiálů působením teplotního šoku. Jedná se o špičkové stroje s dlouhou životností a vysokou spolehlivostí.

Xenotest

Suga mini

Zařízení pro testování materiálů a výrobků působením slunečního záření a simulaci povětrnosti. Jedná se o výrobky firmy SUGA Test Instruments, které jsou nejpoužívanější v materiálovém testování životnosti. Tyto výrobky simulují sluneční záření pomocí vodou chlazené xenonové výbojky.

Sítotisk

Jedná se o jedinečné tiskové stroje Panasonic, které patří ke světové jedničce mezi tiskovými stroji pro tisk desek plošných spojů DPS v elektrotechnickém průmyslu SMT.

Osazovací stroje

Naše společnost je celosvětovým distributorem osazovacích strojů Panasonic. Jejich aplikace je ve velkých výrobních závodech SMT, kde probíhá osazování desek plošných spojů PCB. Tyto stroje vynikají vysokou rychlostí a maximální přesností procesu osazování. Velkou výhodou je modulární uspořádání umožňující snadnou změnu výroby.

Inspekční stroje

Které naše společnost dodává jsou důležitým prvkem kontroly při výrobě desek tištěných spojů. Jedná se o automatickou vizuální inspekci AOI, automatickou inspekci tisku pájky na desky plošných spojů, mikroskop, rentgen X-ray a další jednoúčelové inspekční stroje. Zastupujeme společnost HIROX a dodáváme digitální průmyslové mikroskopy, které mají široké pole uplatnění v elektronice a dalších odvětvích průmyslu.

Čištění

V naší nabídce naleznete zařízení určená pro čištění sít a osazovacích trysek výrobců NAKAMURA a SAWA.

Ultrasonické řezání

DJK je výhradním zástupcem společnosti Sonotec. Nabízíme širokou škálu ultrasonických řezacích zařízení od ručního až po zařízení pro robotickou hromadnou výrobu. DJK je schopno nabídnout komplexní řešení pro plně automatické řezací zařízení. Ultrasonické řezání je vhodné pro veškeré plastové materiály, uhlíková vlákna a textilie. Výhodou je naprosto čistý, tenký řez bez pilin.

Náhradní díly

Naše společnost je spojnicí mezi Japonskem a Evropou. Z tohoto titulu zastupujeme mnoho japonských společností v dodávkách náhradních dílů a servisních činnostech na jejich stroje v Evropě. Mezi hlavní společnosti patří: TOYO, STAR SEIKI, ESPEC, TOKIWA, MATSUI.

Servis

Zabýváme také servisem klimatických komor VOTSCH, WEISS, Angelatoni, ATLAS, Memmert, CTS a jiné.

Automatizace procesu

DJK nabízí kompletní řešení pro automatizaci výrobních procesů od semi automatické pracoviště až po kompletní výrobní linku.

Zásobování materiálu

DJK zastupuje společnost Matsui, předního japonského výrobce zařízení pro zásobování materiálu pro lisování plastů a elastomerů. DJK nabízí, sušičky materiálu, dopravníky materiálů, temperační jednotky, směšovače materiálu, granulátory a chladící jednotky.

DJK GROUP

Tokyo office

DJK Group má celosvětově rozsáhlou síť a může se pochlubit obchodním modelem, který kombinuje výrobu, marketing a servis. DJK Europe jako člen DJK Group sdílí stejný Total Solutions obchodní model a je vždy připravena splnit požadavky klientů.

Daiichi Jitsugyo Co. Ltd. – CENTRÁLA TOKYO, JAPAN

• Založena v roce 1948 v Japonsku | 72 let zkušeností
• 1069 zaměstnanců celosvětově
• 38 kanceláří celosvětově | globální síť
• 1.25 bil. EUR odbyt/rok
• Uvedena na Tokijské burze cenných papírů